Aké sú rozdiely medzi Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2?

Zodpovedané
5. jan 2024

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom týchto dvoch kočíkov.

Som nižšia, mám 155 cm a tento kočík ma zaujal práve preto, že sa jeho vanička dá výškovo nastaviť pomocou adaptérov a tiež jeho nižšia váha. Kočík ma byť určený pre letné babo a vhodný ako do mesta, tak aj na lesnú či poľnú cestu.

Aké sú rozdiely medzi Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2?

Ďakujem

Ahoj,

v podstate sú si kočíky Muuvo Quick 4.0 a Muuvo Quick SE 2 veľmi podobné. Líšia sa skutočne iba v jemných detailoch.

  • SE 2 má pre podčiarknutie celkového dizajnu rám vaničky vystúpený, oproti čomu Quick 4.0 ho má schovaný pod látkou.
  • SE 2 má možnosť nastavenia chrbtovej a nožnej opierky do úplne rovného ľahu (180 stupňov). Oproti tomu Quick 4.0 má možnosť sklopenia iba do skoro úplne rovného ľahu (165 stupňov).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally