Aké sú výhody a nevýhody kočíka Moon ReSea S Edition (2022)?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Moon ReSea S Edition (2022).

Aké sú výhody a nevýhody kočíka Moon ReSea S Edition (2022)?

Odporučila by si ho aj decembrovému bábätku?

Zmestí sa v pohode do hlbokej časti aj s fusakom?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Moon ReSea S Edition (2022) je vhodným kočíkom pre zimné dieťa.

Deti narodené v decembri nepotrebujú až takú veľkú hlbokú vaničku. Novorodenec s fusakom vôjde do menšej vaničky a má dostatok priestoru. Vanička Reseas S Edition je kvalitne odvetraná a dostatočne priestranná. Má vnútorné rozmery 74 x 32 cm. Naviac je kvalitne odvetraná a v lete bude pre Tvoje dieťa výhodná. Má ventilačné okienko a navyše aj panoramatické okienko. Keď bude mať dieťa chuť a bude vedieť „pás koníky", tak môže pozorovať okolie.

Neviem aká si vysoká. Kočík vyhovuje menším postavám. Má nastaviteľnú teleskopickú rukoväť vo výške 91 až 105 cm. A sedadlo nižšie položené na konštrukcií. Ja mám 165 cm a bol mi pri skúšaní na predajni dostatočne vysoký. Plusom sú jeho väčšie nafukovacie pneumatiky, ktoré zvládajú mesto aj dedinu. Mínusom je slabšie odpruženie, ale na skúšobnom nerovnom teréne bolo dostatočné. S odpružením je to komplikované. Čo jednej nevyhovuje, to druhej zase vyhovovať nemusí. Mínusom je ešte aj jeho vyššia 12,2 kg hmotnosť. Plusom zasa jednoručné skladanie do kompaktných rozmerov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally