Aký je rozdiel medzi kočíkmi Moon ReSea S Edition (2022) a Moon Rocca Edition 2022?

Zodpovedané
10. máj 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Moon ReSea S Edition (2022) a Moon Rocca Edition 2022.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Podľa fotografií sa mi zdajú rovnaké, podľa popisu tiež, finančne sa trocha líšia.

Ďakujem

Ahoj,

Moon Resea S Edition (2022) sa líši hlavne teleskopickou rukoväťou, ktorú nastavíš do výšky 105 cm. Hlbokú vaničku má položenú vyššie vďaka výškovým adaptérom. Váhovo má o niečo menej - 12,5 kg. Športová verzia je s hmotnosťou rovnako.

Moon Rocca Edition má rukoväť otočnú a nastavíš ju o niečo vyššie (až do 108 cm). Športový sedák má nastaviteľnú podnožku, ktorú si môžeš jednoducho predĺžiť a prispôsobiť dieťaťu. Chrbtovú opierku má o niečo málo kratšiu (cca 2 cm), inak sú sedáky podobné. Hlboká vanička by naopak mala byť o niečo málo priestrannejšia a má hmotnosť 13,2 kg.

Obidva kočíky sú veľmi dobrou voľbou. Rozmerovo ten rozdiel nie je taký veľký, aby rozhodoval. Ja by som sa rozhodovala podľa konštrukcie, ktorá sa mi páči viac a sadne lepšie k postave.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia