Ako dám dolu poťahy zo striešky na kočíku Cybex Balios S?

Zodpovedané
28. sep 2023

Ahoj,

mám Cybex Balios S.

Ako zvlečiem poťahy na strieške?

Ďakujem

Ahoj,

postup zloženia striešky nájdeš v priloženom videu.

Upozorňujem, že na očistenie poťahov a striešky je potrebné použiť špeciálne čistiace prostriedky pre obnovu vodoodpudivosti látky.
Opisovala som to nedávno v poradni, takže Ti moju odpoveď pripínam sem:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally