Ako sa líšia kočíky Zopa Move?

Zodpovedané
14. sep 2023

Ahoj,

chcela by som kočík Zopa Move Cross v modrej farbe. Po zadaní modrej farby mi ukáže iba Zopa Move. V ponuke sú iba sivé a čierne.

Ako sa od seba líšia?

Ďakujem

Ahoj,

model Zopa Move Cross a ani nástupca Zopa Move Cross 2 sa v modrej farbe nevyrábajú a ani sa nevyrábali.

Preto Ti v ponuke po zadaní modrej farby ukáže model Zopa Move. Ten sa totiž vyrába v modrej farbe – Sky Blue.

Pozri si jednotlivé modely kočíkov v našej „Kočíkopédií".

V časti venovanej – Popisu kočíka (kliknutím na – Zobraz celý popis) nájdeš jednotlivé odstavce, ktoré podrobne popisujú jednotlivé časti kočíka. Je tam aj odstavec, ktorý sa venuje farbám kočíka – Farebné varianty.

Všetky kočíky Move Cross jednoducho rozpoznáš od Move. Ich konštrukcie majú pri rukoväti vytlačené – Move Cross (viď. priložené obrázky).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally