Akú vaničku pre tretie mimčo do malého mesta?

Zodpovedané
6. okt 2023

Ahoj,

po dlhom čase čakáme naše tretie mimčo. Z výbavy doma už skoro nič nemáme, preto sa na začiatok pozerám po vajíčku a vaničke. Prosím o radu.

Hľadám niečo ľahké (teda nie tonový podvozok) s dobrou výbavou. Na začiatok nech mám poriešených čo najviac presunov a pohodlné kočíkovanie. Bývame v malom meste (nerovnosti terénu sú samozrejmosťou, i keď nie pravidlom). Suma nerozhoduje. Hlavne nech je to top a nech mi uľahčí výbava život v 40tke.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

škoda, že si neuviedla podstatné parametre, ktoré sú pre výber toho správneho kočíka pre Teba podstatné - výška rodičov, typ kočíka (hlboký, dvojkombi, trojkombi), váhu kočíka (nakladanie, vykladanie), korýtko verzus rovný ľah, otočnosť sedadla...

Preto Ti sem pripínam moju nedávnu odpoveď na podobnú otázku. Rozoberám v nej podobnejšie, ktoré parametre sú potrebné k správnemu výberu kočíka. Zároveň v nej nájdeš niektoré modely, ktoré by Ti mohli vyhovovať:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally