Aký cestovný - mestský kočík zvládne mesto, trávu a mačacie hlavy?

Zodpovedané
28. máj 2022

Ahoj,

hľadám cestovný - mestský kočík. Mám 1,5 ročnú dcéru, ktorá už nechce tráviť čas v kočíku. Hľadám niečo skladné a zároveň, aby zvládol mesto, trávu, mačacie hlavy. Cena maximálne 200 eur. Teraz máme Petite&Mars Royal.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

zamerala by som sa na bazárové modely Cybex Eezy S+², Babystyle Oyster Zero. Prípadne aj novší Inglesina Maior, ktorý na bazároch veľmi nebýva, ale možno budeš mať šťastie. 🙂

Jedná sa o skladné a ľahké kočíky, ktoré sú vhodné aj do mierneho terénu.

Ak by si chcela nový kočík, tak ma napadá Petite&Mars Up.

Alebo sa dá v akcii zohnať za dobré peniaze aj Babystyle Hybrid Ezy Fold.

Jedná sa o skôr cestovné kočíky, ale sú vhodné aj na kratšie presuny do mesta.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia