Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ RWS. Ktorý je lepší do mesta a nerovného terénu?

Zodpovedané
2. sep 2023

Ahoj,

rozhodujem sa medzi Petite&Mars Royal a Petite&Mars Street+ RWS. Pohybujeme sa najmä po meste, občas nerovný teren.

Ktorý kočík je pre nás vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

neuviedla si žiadne kritéria potrebné k správnemu výberu kočíka, takže Ti neviem presne poradiť. No nedávno som na podobnú otázku odpovedala, tak Ti ju sem pripínam pre inšpiráciu:

Petite&Mars Street+ Air sa od Petite&Mars Street+ RWS líši iba nafukovacími kolesami.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally