Aký je kočík Kinderkraft Grande?

Zodpovedané
15. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre dieťa od 6 - 7 mesiacov. Rada by som počula Tvoj názor na kočík Kinderkraft Grande Gray 2019.

Moje požiadavky:

  • ľahký,
  • do 130 eur,
  • bude sa dať rozložiť aj do ľahu (opierka na chrbát aj nohy),
  • na rýchly presun,
  • na časté skladanie do auta a na cestu v meste.

Kinderkraft Grande má celkom dobré recenzie.

Čo môžem očakávať od penových kolies?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Grande je kočík za dostupnú cenu vhodný pre nenáročných rodičov. Materiály zodpovedajú cene. A to či už je to kvalita plastov, spojov (občas môže vŕzgať) alebo textílií. Kto za tú cenu nečaká zázraky, môže byť príjemne prekvapený 🙂. Nájdeš u neho dlhú striešku, veľký nákupný košík, priestranný sedák s polohovaním nôh, ktorý je možné nastaviť jednoducho do úplného ľahu. Ku kočíku je bohaté príslušenstvo - nánožník, držiak nápojov alebo pláštenka. Na Tvoje požiadavky by mohol plne stačiť. Nosnosť má teda len do 15 kg, čo je pre také malé dieťa plne dostačujúce. Časom však hrozí, že by si musela zaobstarať ešte ďalší kočík pokiaľ bude dieťa ťažšie.

Čo sa týka kolies, pena je mäkký materiál, takže počítaj, že sa do neho môžu zapichávať kamienky. Na mestský terén sú plne dostačujúce. Novšie modely (2020) majú zadné kolesá gumové, čo je za mňa určite lepšie.

Alebo pozri ešte na Kinderkraft Grande LX, ktorý má novo všetky kolesá gumové, za to sa rozhodne oplatí si priplatiť.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia