Aký je kočík Peg-Pérego Selfie?

Zodpovedané
16. aug 2022

Ahoj,

mám trojkombináciu Peg-Pérego Book S. Športový kočík by som chcela vymeniť za ľahšiu variantu.

Hľadám niečo skladné, ľahké, vhodné na dedinu. Chcem, aby sa dieťatko mohlo v kočíku vyspať. Zaujala ma preto kolekcia Peg-Pérego Selfie. Oproti klasickému športiaku je váha a skladnosť super.

Len čo pohodlie?

Zmestí sa aj zimný fusak?

Aký je rozdiel medzi Peg-Pérego Selfie 2021 a 2022?

Vieš poradiť inú značku, ktorá by vyhovovala?

Ďakujem

Ahoj,

Peg-Pérego Selfie je pekný dizajnový model. Akurát, že je to cestovný, športový kočík. Jeho malé predné 13 cm penové kolesá, nie sú vhodné na dedinu. A určite nie do snehu. Látka kočíka je tiež jemne tkaná, vhodná do teplejšieho počasia.

Skús si skôr pozerať kočíky s funkciami Kinderkraft Trig. Myslím kolesá s veľkosťou minimálne 20 cm, ktoré zvládnu sneh. A látku majú hustejšie tkanú, takže dieťa ochráni pred vetrom a chladom.

Podobným modelom je Mutsy Nexo, ktorý je zároveň dizajnovo zaujímavý.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally