Aký je rozdiel medzi kočíkom Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey3 Premium?

Zodpovedané
20. aug 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Easywalker Jimmey a Easywalker Harvey3 Premium.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ktorý z nich bude lepšia voľba?

Ďakujem

Ahoj,

predsa len jeden podstatný rozdiel medzi modelmi existuje. Záleží či uprednostňuješ korýtkový typ športového sedadla alebo úplný rovný ľah.

Easywalker Harvey3 Premium je korýtkový typ kočíka. Jeho nákupný košík unesie 5 kg nákup. Má možnosť úpravy na tandemový kočík pre dvojičky alebo vekovo rozdielnych súrodencov. Má penové kolesá s možnosťou dokúpenia terénnejších nafukovacích pneumatík.

Easywalker Jimmey má úplný rovný ľah a nákupný košík unesie 10 kg nákup. Má gumové kolesá odolné voči prepichnutiu s odpružením a vlastnosťami, ktoré pripomínajú nafukovacie kolesá. Takže defekt s nimi nehrozí.

Ani s jedným z týchto kočíkov nespravíš krok vedľa. Ide iba o to, čo uprednostňuješ.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally