Aký kočík je vhodný na spanie doma?

Zodpovedané
10. mar 2022

Ahoj,

moja 9 mesačná dcéra je naučená spávať cez deň v kočíku. Potrebovala by som kúpiť kočík na uspávanie v byte. Zároveň by mal dať využiť na výlety alebo dovolenku. Dcéra váži 10 kg.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na podobnú otázku som odpovedala v týchto otázkach v poradni. Pozri, možno Ťa niektorý z kočíkov zaujme.

Ja by som odporučila určite kočík Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Alebo ešte Petite&Mars Royal.

Obidva ponúkajú úplný ľah s polohovaním nôh pre pohodlný spánok a zároveň sú celkom ľahké (8 - 9 kg) a skladné pre častejšie cestovanie.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia