Aký športový kočík pre 2,5-ročné dieťa na dovolenku a občasné kočíkovanie?

Zodpovedané
15. júl 2022

Ahoj,

hľadám ľahký a skladný kočík s dlhou strieškou pre 2,5-ročné dieťa, ktoré váži 15 kg. Potrebujeme ho na dovolenku a občasné kočíkovanie po meste. Keď ideme na dlhšiu prechádzku alebo výlet, kočík sa vždy hodí, keď je už dcérka unavená. Cena do 300 €.

Aký mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

pre väčšie deti odporúčam jednoznačne Babystyle Oyster Zero. Má extra priestranné sedenie, ľahké skladanie aj ovládanie jednou rukou, ľahkú hmotnosť (7,9 kg) a na ochranu pred slnkom je praktická jeho dlhá strieška so slnečným šiltom.

Medzi ľahké modely potom patrí aj Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade. Ten má tiež extra dlhú striešku, priestranné sedenie a oceníš u neho aj výškovo nastaviteľnú rukoväť.

Pokiaľ chceš ešte niečo viac kompaktnejšie, tak odporúčam Inglesina Quid2. Ten má po zložení rozmery príručnej batožiny a ultraľahkú hmotnosť (5,9 kg).

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia