Aký kočík je vhodný na život na Liptove?

Zodpovedané
21. okt 2021

Ahoj,

čakáme druhé bábätko a potrebujem pomôcť s výberom kočíka. Po prvom dieťatku ním ostal kočík Inglesina Guad trojkombinácia. Je to vyslovene mestský kočík.

Chceli by sme ešte jeden. Žijeme pod Tatrami na Liptove, takže zháňame niečo vhodné do terénu. Som nižšej útlej postavy, bývame v paneláku. Nemám problém ísť do kvalitný starších bazárových značiek.

Aký kočík by bol vhodný?

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že na podobnú otázku som pred časom odpovedala. Keď som si ju opätovne otvorila, zistila som, že mám znova spísaný rovnaký zoznam kočíkov.

Naše krásne hory, lesy, lúky vyžadujú terénnejšie športové kočíky a pevnejšie konštrukcie.

Pozri si ju tu:
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Ak by to však nebolo to pravé orechové pre teba, ozvi sa opäť. Pripomeň sa, nakoľko poradňa je anonymná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally