Aký kočík odporúčate do terénu pre 15 mesačné dieťa?

Zodpovedané
31. júl 2021

Ahoj,

hľadám kočík pre 15 mesačné dieťa. Kočík musí zvládnuť neupravený terén chodníkov na dedine. A tak isto aj sneh a zimu. Musí mať ľahké skladanie do auta na presun do mesta k doktorke a obchodu.

Ktorý kočík spĺňa moje kritéria?

Ďakujem

Ahoj,

ak má byť ľahký a spratný do auta, k tomu do terénu so snehom na chodníkoch, tak to nemáme veľa možností na výber. Určite ako topku, by som ti doporučila kočík Easywalker Mosey+, ktorý je inováciou Easywalker Mosey od roku 2017.

Easywalker Mosey+

Easywalker Mosey

Ako alternatívy si určite pozri X-Lander XA, Britax Affinity 2, Thule Urban Glide 2. Cenovo dostupnejšie, praktické, spratné a do snehu úplne super sú Petite&Mars Street a Baby Jogger City Elite.

X-Lander XA

Britax Affinity 2

Thule Urban Glide 2

Petite&Mars Street

Baby Jogger City Elite

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally