Aký športový kočík na mierny terén je vhodný pre 8 mesačného chlapca?

Zodpovedané
1. apr 2022

Ahoj,

chcem sa poradiť s výberom športového kočíka pre 8 mesačného chlapca. Kúpila som Easywalker Miley, ale kvôli malým kolieskam mi nevyhovuje. Inak som s ním veľmi spokojná.

Zvažujem kúpu Cybex Eezy s+2, ale príjmem aj inú alternatívu. Kočík musí byť skladný, ľahký, aby prešiel aj v snehu, mierny terén (popraskané chodníky), aby nehrkal.

Ktorý kočík spĺňa mnou vypísané požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobný dotaz som nedávno odpovedala v tejto otázke v poradni. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Pokiaľ Ti ide len o väčšie kolesá, tak odporúčam Easywalker Jackey. Je aj viac priestranný a má dlhšiu striešku.

Ďalej odporúčam aj Cybex Eezy S+² alebo Inglesina Maior.

Všetky kočíky sú ľahké, skladné, majú možnosť úplného ľahu s nastaviteľnou opierkou nôh a poradia si s aj ľahkým terénom.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia