Aký kombinovaný kočík s vyššie uloženou hlbokou vaničkou a bez korýtkového sedenia?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

ďakujem za predošlú odpoveď ohľadom Joolz Geo3 a Eufória.
Hľadáme ideálny kočík, ktorý bude pre zimné bábätko, takže priestranná vanička a aj športiak.
Musí byť vhodný na asfalt, mesto, poľné a lesné cesty.

Potrebujeme, aby bolo uloženie vaničky vyššie. Nemôže to byť nízky kočík - kvôli ohýbaniu sa do vaničky.
Ďalšia požiadavka je jednoduchá manipulácia a nech nie je veľmi ťažký.

Joolz je úžasný, ale asi si nezvyknem na korýtkové sedenie pri športiaku. Chcem, aby bol športiak s možnosťou narovnania nožičiek.

Nerozhoduje ani tak cena. Skôr rozhoduje to, aby sa kočík čo najviac priblížil k tomu, čo hľadáme.

Ďakujem

Ahoj,

za mňa to je určite Abc Design Salsa 4 Air. Sama som ho mala vo výbere a je skutočne skvelý. Má teda vyššiu hmotnosť, tá ale pri manipulácii a jazde nie je vôbec poznať. Kočík je veľmi dobre ovládateľný. Má priestrannú hlbokú vaničku s odvetrávaním a jednu z najpriestrannejších športových sedačiek. Celý kočík je vyšší, takže sa ovláda lepšie skôr vyšším rodičom. Tí zároveň ocenia aj chýbajúcu os zadných kolies.

Pokiaľ by si chcela niečo ľahšie, tak odporúčam kočíky značky Moon s nafukovacími kolesami. Sú označené ako Edition. Majú super pomer cena/výkon a aj napriek svojmu elegantnému vzhľadu a nižšej hmotnosti sú určené aj do zhoršeného terénu.

Konkrétne tieto modely: Moon Relaxx Edition, Moon Rocca Edition alebo Moon ReSea S Edition (2022).

Viac som sa o týchto modeloch rozpísala v tejto otázke v poradni.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia