Kombinovaný kočík pre zimné babo, korýtkový a s veľkou vaničkou

Zodpovedané
5. jún 2020

Ahoj,

prosím ťa, vieš poradiť nejaký kočík pre zimné bábo? Ale určite s korýtkovym sedením. No zároveň chcem, aby mal veľkú vaničku. Napadol ma Joolz a Quinny Buzz, ale tú novšiu verziu s väčšou vaničkou - alebo mi skús poradiť, ktorý ešte?

Ďakujem pekne

Ahoj,

ak Quinny, tak za mňa jednoznačne skôr niečo z nových modelov - Quinny Zapp Flex Plus. Vanička je podľa mňa ok, nie je extrémne obrovská, ale je jednoznačne dostatočná.

Quinny Zapp Flex Plus

Jednoznačným korýtkovým favoritom s priestrannou vaničkou by bol aj Bugaboo Fox, len tam je podstatnou aj vysoká cena kočíka.

Bugaboo Fox

Ďalej odporučím novinku Gesslein FX4 Life - ľahký, korýtkový, podobný Joolz-u, no s nastaviteľnou výškou sedadla.

Gesslein FX4 Life

Odporučím ešte Emmaljunga NXT60 (skladnejší) a potom aj Teutonia Trio.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Teutonia Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli