Aký kvalitný športový kočík otočný v obidvoch smeroch odporúčaš?

Zodpovedané
13. aug 2021

Ahoj,

hľadám športový kvalitný kočík za dobrú cenu. Kočík by mal byť otočný v obidvoch smeroch s možnosťou dať do úplného ľahu.
Veľká strieška by bola výhodou, ale nemusí byť.

Aký je Tvoj návrh?

Ďakujem

Ahoj,

pri tvojej otázke je dosť podstatné cena a neviem celkom presne, čo pre teba znamená: kvalitný kočík, za dobrú cenu.
Taktiež neviem terén, v akom sa chceš pohybovať a ani vek dieťa od - do, pre ktoré by mal byť určený, skladnosť a váha.

Takže sa teda poďme pozrieť na viacero typov, ktoré ti navrhujem, prosím ale ber ohľad na to, že idem na slepo. Mohol by ti vyhovovať Baby Jogger City Tour Lux, je to štandardný kompaktný kočík s odpružením, ktoré zabezpečuje hladkú jazdu, môžeš dať takmer do úplného ľahu a svojou veľkosťou po zložení sa zmestí aj do menšieho kufra auta.

Baby Jogger City Tour Lux

Veľmi podobným typom, no s väčšími kolesami je Babystyle Oyster 3. Tu už ideme do vyššej cenovej triedy.

Babystyle Oyster 3

A teraz niečo zo Švédska, veľmi vydarené, kvalitné, pohodlné kočíky aj do terénu od značky Brio avšak modely už zoženieš iba v bazári Brio Go a Brio Go Next.

Brio Go

Brio Go Next

Od značky Britax, určite stoja za pozretie Britax Go Next2, Britax Go Big2 a v neposlednej rade aj Britax Smile III.

Britax Go Next2

Britax Go Big2

Britax Smile III

Nedá sa mi nespomenúť aj veľmi obľúbený mestský športiak Bugaboo Bee 6.

Bugaboo Bee 6

Taktiež nemôžem opomenúť veľmi kvalitnú značku, ktorej modely si chvália stovky tisíc žien po celom svete a to modely Cybex Talos S Lux, Cybex Eezy S-Twist+2, Cybex Balios S Lux 2021.

Cybex Talos S Lux 2020

Cybex Eezy S-Twist+²

Cybex Balios S

A mohla by som pokračovať desiatkou ďalších...Gesslein, Easywalker, Hauck, atď.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally