Ktorý športový kočík je otočný v obidvoch smeroch, má bezúdržbové kolesá a klasické sedenie?

Zodpovedané
1. jún 2022

Ahoj Katka,

hľadám športový kočík a mám isté požiadavky:

  • skladný (máme Britax Go a cestovanie s dvoma deťmi je dosť na tesno),
  • otočný v obidvoch smeroch,
  • bezúdržbové kolesá,
  • klasické sedenie (nie korýtko),
  • úplný ľah,
  • predĺžená strieška.

Ktorý kočík mi odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

obojsmerné kočíky sú vždy menej skladné. Síce si o trochu pomôžeš, predovšetkým jednoduchším zložením, ale stále budú zaberať viac miesta v kufri oproti neotočným modelom. Inak kočíkov s Tvojimi požiadavkami je veľa 🙂. Chýba mi informácia v akom teréne sa budeš najčastejšie pohybovať, vek dieťaťa a aj cenový rozpočet. Dám Ti teda viac tipov, nech sa ľahšie trafím do Tvojich požiadaviek.

Medzi ľahšie a skladnejšie kočíky patrí Moon Resea Sport. Má navyše krásny moderný design a je za super cenu.

Dobrou voľbou môžu byť aj nemenej obľúbené kočíky Britax Strider M, Cybex Balios S Lux, Joie Versatrax, Joolz Hub alebo Zopa Quest.

A ak by si chcela niečo viac kompaktnejšie, tak odporúčam Bugaboo Bee 6, Cybex Mios 3, Cybex Melio, Easywalker Charley alebo Nuna Triv.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia