Aký skladný kočík je vhodný na príležitostné používanie?

Zodpovedané
28. mar 2022

Ahoj,

hľadám čo najskladnejší športiak alebo golfky. Z bazáru som pozerala Cossato. Kočík budem používať na rýchle presuny, na dovolenku. Kočík musí zabrať čo najmenej miesta v kufri.

Teraz máme Petite&Mars Street Air a som s ním spokojná. Len zaberie veľa miesta, preto hľadám niečo skladnejšie na príležitostné používanie.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

pozri na túto otázku z poradne. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe.

Nenapísala si mi žiadny rozpočet, ale predpokladám, že nechceš nič drahé. Pozri sa aj na tieto modely - Espiro Art, Easywalker Buggy XS, Petite&Mars Up alebo Cosatto Woosh. Majú menšie rozmery a horšie jazdné vlastnosti, ale na príležitostné vozenie to bude asi dostačujúce.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia