Aký športový kočík má vysoké operadlo a je neotočný?

Zodpovedané
13. aug 2021

Ahoj,

po dcérke mám športak Easywalker Mosey, ale spávala tam veľmi zriedka. Je to úplne super kočík. Syn má 18 mesiacov, 93 cm a 15,5 kg a strašne rád spi v kočíku. Sedadlo Mosey nie je priestranné na spanie už teraz a syn bude už iba väčší.

Našla som Baby Jogger City mini GT(2), ktorý by mi vyhovoval úplne vo všetkom, ale má 62 cm šírku zadných kolies a nevmesti sa mi do dverí kočikárne.

Skladať ho zakaždým nemôžem, lebo spodný košík nosím napchatý hračkami.

Existuje alternatíva s týmito vlastnosťami?

  • vysoké operadlo minimálne 51 cm - ideálne aj viac,
  • pohodlná šírka sedadla - neotočný model,
  • šírka kolies do 60 cm,
  • vyššia nosnosť,
  • váha cca 10 kg - ideálne menej,
  • nech trošku prejde aj mierne horší terén (asi ako Mosey),
  • skladný po zložení,
  • počet kolies nerozhoduje a ani úplný ľah nie je podmienka.

Ďakujem

Ahoj,

pri tvojich kritériách - bohužiaľ vždy budeš musieť spraviť ústupok. Ako jediný model bez kompromisov ti odporúčam kočík Thule Spring.

Thule Spring

Pri Joie Mytrax Flex Signature má chrbtová opierka 47 cm a váha kočíka o cca 2 kg vyššia. Jeho výhodou je však pohodlne široký priestor v kočíku a vysoká nosnosť až 25 kg.

Joie Mytrax Flex

A pravdou je že väčšinu modelov vyradila buď váha kočíka alebo výška chrbtovej opierky. Skús sa však na ne pozrieť a prehodnotiť tvoje požiadavky.

Britax B-Motion 4 Plus

Casualplay Kudu 3

Casualplay Kudu 4

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally