Športový kočík s otočným sedadlom vhodný aj na príležitostné športové vyžitie

Zodpovedané
7. feb 2020

Poprosila by som o radu 🙂 Potrebovala by som lahky a skladny sportovy kocik, ktory prejde aj lahsim terenom a bude sa dat prilezitostne vyuzit aj na behanie po asfalte. Vystriedala som mnoho kocikov - aktualne mam Easywalker Sky, ale rada by som ho vymenila za nieco mensie, ale vhodne aj do lahsieho terenu, resp. co mi prejde aj po snehu. Prijala by som otocnu sportovu cast.

Mala som origos bezecky kocik Baby Jogger, aj Baby Jogger City Elite, len tam sa prave neda otocit sedacka. Naposledy som mala Britax Go Next, avsak ten mi na sport neprisiel vobec vhodny.

Ak by som ozelela otacanie sedacky, zaujal ma aj Baby Jogger City Mini GT. Dal by sa prilezitostne pouzit na sport? Existuje nieco na moje poziadavky? 🙂

Dakujem!!

Ahoj,

tu budeš mať problém. Kočíkov vhodných na behanie, tak realisticky - s tromi kolesami a zároveň otočnou sedačkou je na svete naozaj len pár. A aj to nie všetky u nás zohnateľné. K tomu, aby bol menší, ľahký - no way, taký nenájdeš. Mrzí ma to.

Určite by som radšej vzala, aj z pohľadu priestoru a bezpečnosti (k tej ľahkosti a skladnosti) neotočný model. Alebo potom mala dva, otočný na bežné používanie a neotočný na beh, šport, ťažší terén.

Baby Jogger City Mini GT by určite mohol byť riešením, ak naozaj hovoríme len o príležitostnom behaní, športe a kompromisu týchto s čo možno najmenším modelom. Thule Spring mi tiež príde ako super možnosť podobnej kategórie.

Baby Jogger City Mini GT2

Thule Spring

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli