Kotrý športový kočík je otočný v obidvoch smeroch a má predĺženú striešku?

Zodpovedané
24. mar 2022

Ahoj,

prosím o radu pri výbere športového kočíka. Syn má 7 mesiacov a váži 10 kg.

Podmienky:

  • otočný v oboch smeroch,
  • predĺžená strieška,
  • vetracia strieška,
  • vhodný do mesta a ľahkého terénu,
  • nastaviteľná rukovať,
  • vyššia nosnosť,
  • úplný ľah,
  • priestranný košík,
  • ľahké zloženie.

Uvažovala som nad Valco Baby Snap 4 Sport - niečo v tom štýle.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

na podobný dotaz som nedávno odpovedala v tejto poradni, tak sa pozri. Nájdeš tam tipy na kočíky, ktoré by som odporučila aj Tebe. 🙂

Ako najlepšou voľbou mi príde Valco Baby Snap Ultra Trend, ku ktorému môžeš dokúpiť nafukovacie kolesá.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj sa mi ozvať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia