Ktoré kočíky sú vhodné aj do lietadla a zvládnu aj náročnejší terén?

Zodpovedané
18. júl 2023

Ahoj,

chcem sa poradiť pri výbere športového kočíka. Mám Bugaboo Buffalo, ktorý má korýtkové sedenie a dcére nevyhovuje. Zvažujem kúpu iného kočíka s nastavením opierky do ľahu.

Ktoré kočíky sú podľa Teba vhodné aj do lietadla a zvládli by aj náročnejší terén?

Zvažujem Joie Mytrax.

Ďakujem

Ahoj,

takýmto modelom je Espiro Fuel. Je to cestovný typ kočíka s jednoručným zložením do veľkosti príručnej batožiny. Je vhodný na cestovanie, časté presuny autom, na výlety a do mesta. Po zložení nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť. Stojí sám, čo šetrí miesto pri uskladnení. Nízka váha a výborná manipulovateľnosť umožňujú jeho jednoručné ovládanie. Športové sedadlo je priestranné s možnosťou nastavenia do skoro úplne rovného ľahu s malým sklonom. Má na svoj typ odolné a odpružené bezúdržbové kolesá plnené gélom.

Ďalší jemu podobný hybridný cestovný kočík ma ani nenapadá.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally