Aký športový kočík pre ešte nesediace 8-mesačné dieťatko?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

mám 8-mesačného chlapca, ktorý ešte nevie samostatne sedieť. Keď potrebujem niečo vybaviť, často musím ísť autobusom alebo vlakom. Starí rodičia majú kufor auta, do ktorého sa môj klasický kočík nezmestí. Vrchnú časť musíme voziť na sedadle, je to hrozne obmedzujúce. Bývame na dedine.

Moc by mi na tieto presuny hromadnou dopravou pomohol spratný, ľahký a bezpečný kočík, kde by som mohla na dieťatko vidieť a mohlo by ležať aspoň v čo najväčšom uhle. Skúsim pohľadať používaný, ak by bol nový drahý. Len by mi pomohla rada, z ktorých vyberať.

Ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ Ti presne nepomôžem, keďže si neuviedla Tvoju výšku.

Pozri si bazárové modely, ktoré sú spratné aj do malého kufra auta. Takýmito kočíkmi napríklad sú Zopa Quest, Zopa Move Cross alebo Kinderkraft Grande Plus. Sú to cenovo dostupné otočné či neotočné športové kočíky pre rodičov, ktorí sa pohybujú nielen po mestskom povrchu. Športové sedadlá je možné napolohovať do skoro úplného ľahu. V prípade častého cestovania autom a potreby každodenného skladania pre úschovu kočíka zaujmú jednoduchým zložením.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally