Aký športový kočík pre nesediace dieťa?

Zodpovedané
23. aug 2021

Ahoj,

máme korýtkový kočík easywalker harvey 2. Syn už pomaly vyrastá z vaničky, ale nesedí ešte.

Môžem ho dať do športovej časti?

Chcela by som ešte pomôcť pri výbere športového kočíka, ktorý ide do úplného ľahu, bude otočný a ľahký. Cena do 300eur.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

v prvom rade nechcem rozpútať vášne, takže ja sama som môjho syna, keď ešte nesedel sám dávala so športového kočíka. Sedieť sám začal v 6. mesiaci.

A taktiež viem, že názory na korýtkové či nekorýtkové sedenie sa rôznia. Môj syn má korýtkový kočík a som maximálne spokojná a on tiež.

V prvom rade sa pozrime na kočíky s korýtkovým sedením, určite ti odporúčam aj tvoj Easywalker Harvey , teda ak nemáš športovú časť. Z iných značiek určite Emmaljunga NXT60 alebo Emmaljunga NXT90 pre skvelé jazdné vlastnosti, pevnosť konštrukcie do terénu.

Easywalker Harvey

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Skvelé jazdné vlastnosti, pevnosť konštrukcie, priestrannosť, kvalita použitých materiálov sa odráža na obľúbenosti Cybex Balios M.

Cybex Balios M

Určite sa pozri aj na X-Lander X-Cite pre jeho zaujímavý dizajn a skvelé vlastnosti.

X-Lander X-Cite

A teraz si poďme prejsť kočíky s nekorýtkovým sedením, určite kukni tieto modely Babystyle Oyster 3, Brio Go, Britax Go, Concord Camino a Graco Evo XT.

Babystyle Oyster 3

Brio Go Next

Britax Go

Concord Camino

Graco Evo XT

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally