Aký športový kočík na prechodné obdobie pre trojmesačného syna?

Zodpovedané
16. dec 2021

Ahoj,

máme trojmesačného syna a kočík Britax B-Motion 4 Plus. Momentálne nám je už vo vaničke s fusakom dost tesno, dlho tam už asi nezotrváme.

Športová časť tohto kočíka mi príde na syna veľmi veľká. Preto hľadám niečo na prechodné obdobie. Hlavná podmienka je otočné sedadlo s možnosťou do úplného ľahu.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

moje odporúčanie na tvoj problém je zakúpenie BRITAX RÖMER prenosná taška, ktorá sa skvele hodí k tvojmu modelu kočíka.

Vložíš ju do športovej časti Britax B-Motion Plus a tvoj problém je vyriešený. Nemusíš kvôli tomu kupovať nový kočík. Hlboká vanička má vnútorný rozmer 75 × 30 cm a teda chápem, že s fusakom je už pritesná. Ale prenosná taška má rozmer 83 x 36 cm je cenovo dostupná a s fusakom nebude dieťa natlačené.

BRITAX RÖMER prenosná taška

Ku kočíkom Britax sa dá dokúpiť táto mäkká univerzálna prenosná vložná taška.

Britax B-Motion 4 Plus

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally