Aký spratný golfáč odporúčaš na dovolenku?

Zodpovedané
29. mar 2022

Ahoj,

máme Peg Pérego SI, teda klasický golfáč, ktorý s nami pobehal veľa krajín. Doma som si kúpila Thule Runner.

Zháňam niečo na leto. Kočík musí byť spratný do auta. Musí sa zmestiť do kufra na dovolenku. Musí byť:

  • nehrkotavý,
  • ľahký,
  • priamy sed (nie polosed),
  • bledá farba poťahu,
  • predĺžená strieška.

Čo nám odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

odporučiť kočíky s priamym sedom je trochu problém, pretože sa od neho pomaly upúšťa. Majú ho prevažne len modely s polohovaním na páčku, ktoré nie sú tak skladné a ľahké. Modely s polohovaním na popruh majú vždy trochu "šikmý" sed. Dá sa však kúpiť univerzálny popruh na úplný sed, ktorý sa pripevní okolo konštrukcie a za chrbtovú opierku, ktorú tak viac pritiahneš.

Kočík, ktorý má takmer rovný sed je Petite&Mars Up, nevýhodou je však nižšia (15 kg) nosnosť, tak je otázka, či by stačila.

Vyhovovať by mohli aj modely Peg-Pérego Selfie, Abc Design Ping Two , Elodie Details Mondo, Leclerc Magicfold Plus alebo jeho nástupca Leclerc Influencer.

Nájdeš u nich zvýšenú nosnosť, kolmejší sed, ľahkú hmotnosť, predĺženú striešku aj výber zo svetlých odtieňov poťahov. Leclerc Influencer má navyše aj vychytávku vo forme automatického doskladania (do našej kočíkopédie ho pridáme čo najskôr).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia