Aký súrodenecký kočík odporúčate na makadamovú cestu?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň,

mám 9 mesačnú dcérku a čakám druhé bábätko. Medzi deťmi bude len 13 mesačný rozdiel, takže potrebujem kočiar, v ktorom budú obe deti. Chcela by som kočík so sedením pod sebou a hlavne do nerovného terénu. U nás nie sú chodníky a cesta je makadamová, takže len kamene.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v tomto prípade podľa požiadaviek ktoré na kočík máte Vám odporúčam pozrieť si kočíky Easywalker Harvey All terain alebo kočík Nuna Demi grow.

Nuna Demi Grow

Kočík Easywalker je kompaktnejší zároveň však v prípade verzie All Terain. Má podvozok prispôsobený do väčšieho terénu. Varianty využiteľnosti v rámci súrodeneckého kočíka sú pri oboch modeloch rovnaké.

Oba kočíky majú v prípade športovej časti korýtko.

Kociky.sk