Aký súrodenecký kočík odporúčate pre dvojročné a trojmesačné dieťa?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

hľadám súrodenecký kočík pre dvojročné a trojmesačné dieťa. Športovú časť by som chcela do úplného ľahu. Ak dieťatko sedí, tak nech to je skutočne sed, nie polosed (ako napr. Britax go big, Baby Jogger city elite, je to nepohodlný polosed, dieťa sa tam šmýka ). Kočík by mal zvládnúť aj nerovnú cestu a sedenie deti vedľa seba.

Aký kočík mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade, že sa jedná o kočík, ktorý je za sebou, tak vtedy kvôli variabilite kočíka výrobcovia volia skôr korýtkové sedenie.

V prípade sedenia vedľa seba sú športové časti do úplného ľahu.

Ak je pre Vás prioritou, aby boli športové časti otočné a teda aj s možnosťou dokúpenia hlbokej vaničky, tak skúste si pozrieť kočík Dorjan Danny Sport Twin.

Dorjan Danny Sport Twin

Bez otočných športových častí by som sa pozrela na kočík Valco Baby Snap Duo s možnosťou dokúpenia vložnej tašky a adaptérov na autosedačku.

Valco Baby Snap Duo

S pozdravom
Kociky.sk