Aký zimný fusak pre novorodenca?

Zodpovedané
20. júl 2022

Ahoj,

rada by som zaobstarala nejaký teplý fusak pre novorodenca, ktorý sa má narodiť v novembri. Mám predstavu, že tam dieťa umiestnim len v plyšovom overáliku, čiapke a nič viac nebude treba.

Kočík máme Joolz Day.

Mohla by si odporučiť nejaký teplý zimný fusak do hlbokej vaničky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam určite fusaky značky Elodie Details. Sú síce drahšie, ale sú kvalitné, teplé a skutočne priestranné, takže dieťaťu vydržia naozaj dlho. Pasujú ako do hlbokej vaničky a neskôr aj do športovej sedačky. Prípadne odporúčam aj bazárovú kúpu. Tam len pozor na falzifikáty, nejaké sú vydarené a nie sú vidieť hneď na prvý pohľad.

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia