Akými adaptérmi prepojím Cybex Balios M a vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
4. nov 2023

Ahoj,

chcela by som kúpiť športový kočík Cybex Balios M, ale zatiaľ by som využívala len konštrukciu na autosedačku značky Cybex Aton 5.

Existujú adaptéry na takéto prepojenie?

Ďakujem

Ahoj,

na spojenie kočíka Cybex Balios M a autosedačky – tzv. vajíčka Cybex Aton 5 potrebuješ adaptéry z pripojeného obrázka – tzv. adaptéry Cybex M-Serie.

Sú použiteľné ku kočíkom – Cybex Agis M-Air, Cybex Balios M, Cybex Eternis M, Cybex Iris M-Air, a autosedačkám – Cybex Aton 4 , Cybex Aton 5, Cybex Aton M.

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally