Anex e/type a čierna ekokoža - môže vyblednúť? Nebude v kočíku bábätku prihorúco?

Zodpovedané
26. okt 2020

Dobrý deň.

Chceli by sme sa poradiť ohľadom kombinovaného kočíka Anex e/type. Tým, že je strieška ekokoža, myslíte, že bude na to slnko moc páliť? Nebude vnútri bábätku moc teplo? Respektíve čierna ekokoža nemôže pri slnku vyblednúť?

Ďakujem za info

Ahoj,

žiaľ, budem ťa musieť skôr odradiť. Ak tvoje bábo bude vo vaničke aj počas leta, ja osobne by som si čierny/tmavý koženkový poťah nevybrala. Ani by som ho nechcela ani zadarmo. Je to obrovský rozdiel pre bábo, byť vnútri niečoho takého priedušného a teplo priťahujúceho ako je čierna eko koža.

A aj keby kočík mal v spodku prieduchy, to sú primalé otvory na termoreguláciu niečoho takéhoto. Pribaľujem obrázok kočíkov v lete na slnku (koženkových) a číslo je meraná teploty vo vnútri. Jasné, že stáť na slnku asi nebudete, ale vieš čo, stane sa a bábo trpí.

Prehrievanie je jedna z najzávažnejších príčin SIDS. Za mňa teda nie.

Čo sa týka blednutia, skôr nevybledne ako vybledne. Viac bledne látka.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli