Dá sa dať športová časť kočíka Anex e/type do ľahu?

Zodpovedané
28. sep 2023

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom športovej časti kočíka Anex e/type.

Dá sa dať do úplného ľahu, alebo je možnosť byť v ňom len v sede?

Ďakujem

Ahoj,

bližší popis jednotlivých častí Tvojho kočíka Anex e/type spolu s fotkami nájdeš v našej Kočíkopédii – Model kočíka – Popis kočíka. Ty potrebuješ odsek Športové sedadlo.

Športové sedadlo kočíka Anex e/type:

  • Dostatočne priestranné, navyše je možné chrbtovú a nožnú opierku nastaviť do úplne rovného ľahu.
  • Chrbtová opierka s funkciou kolmého sedu má jednoručné sklápanie pomocou páčky.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally