Britax vajíčko - Cybex Priam / Anex m/type. Je možné ho na ne pripojiť?

Zodpovedané
26. okt 2020

Ahoj 🙂

Konečne som objavila niekoho, kto sa v tomto vyzná 🙏 Ale k veci, chcem sa opýtať - máme vajíčko Britax Baby Safe SHR 2 a kočík Anex Sport m/type... hľadala som na nete, pýtala som sa predajcov a všade mi povedali, že Britax vajíčko na Anex kočík nenapojím 🙁 Tak teraz rozmýšľam o kúpe Cybex (poviem ti, mne sa brutálne páči, ako vyzerá) Priam a zaujíma ma, či na toto napojím Britax vajíčko? Momentálne už využívame športový kočík, takze aj Priam by bol športový, ale zaujíma ma to preto, či budem vedieť napojiť vajíčko pre new baby, keď pôjdeme niekam 🙂

Ďakujem za radu 🤗

Ahoj,

Cybex Priam ani Anex e/type žiaľ Britax Romer autosedsčku napojiť nemožno. Nevyrábajú sa na nich žiaľ adaptéry. Jediné adaptéry k nim, čo dostať, je Cybex/Maxi-Cosi typ. Nečudo, aspoň u Priamu, veď Britax je pre nich čo sa autosedačiek týka najväčšia konkurencia.

Cybex Priam 3

Anex e/type

Odporúčam preto radšej predať vašu autosedačku, ak ju už máte a zaobstarať si radšej Maxi-Cosi alebo Cybex vajko z bazáru po jednom dieťatku. Nebudete takí stratoví 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli