Bude na Joolz Day2 pasovať autosedačka Cybex Cloud Z2 i-Size 2023?

Zodpovedané
7. júl 2023

Ahoj,

rada by som sa poradila ohľadom kočíka a autosedačky.

Bude na kočík Joolz Day2 s adaptérmi pasovať autosedačka Cybex Cloud Z2 i-Size 2023?

Ďakujem

Ahoj,

so správnym typom adaptérov bude spojenie kočíka Joolz Day2 a autosedačky - tzv. vajíčka Cybex Cloud Z2 i-size možné.

Potrebuješ dokúpiť tento typ adaptérov (viď. foto) - JOOLZ Day² + Day³ Set adaptérov pre autosedačku.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally