Bumbleride Indie Twin verzus Mikado Twn Goldstar 2020. Ktorý je lepší?

Zodpovedané
6. máj 2022

Ahoj,

prosím o zhodnotenie.

Je lepšie kúpiť pol roka používaný Bumbleride Indie Twin za 400 eur alebo nový Mikado Twin Goldstar 2020 za 400 eur?

Ďakujem

Ahoj,

ja som určite pre bazárový Bumbleride India Twin. Jedná sa o veľmi kvalitný kočík a urobí oveľa väčšiu službu ako nový Mikado Twin. Poteší hlavne super jazdnými vlastnosťami. Má mäkké odpruženie a nafukovacie kolesá, ľahké ovládanie jednou rukou a na svoj typ má veľmi priestranné sedenie.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia