Môžem na kočík Mikado Twin nasadiť sedačku Kiddy Evoluna i-Size?

Zodpovedané
29. nov 2023

Ahoj,

mám kočík Mikado Twin.

Je možné na tento kočík nasadiť autosedačku Kiddy Evoluna i-Size?

Ďakujem

Ahoj,

na Tvoj model kočíka Mikado Twin nie je možné pokiaľ viem nasadiť autosedačku Kiddy Evoluna i-Size, pretože na trhu nie sú dostupné potrebné adaptéry. Existujú iba originálne adaptéry, ktoré sú kompatibilné aj pre bratský model Mikado Duet, no sú veľmi špecifické. Bohužiaľ, ani samotný výrobca neuvádza presnú kompatibilitu adapréru s konkrétnymi značkami či modelmi autosedačiek. Skús sa obrátiť priamo na výrobcu alebo predajcu, ktorý Ti určite poradia konkrétne typy modelov kompatibilných autosedačiek.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally