Cybex Priam Blossom - názor na kombinovabný kočík a jeho jednotlivé súčasti..?

Zodpovedané
17. feb 2020

Dobrý deň,

aký máte názor na tento kocik? Zvazujeme jeho kupu. Prosim o zhodnotenie hlbokej vanicky aj sportovej casti.

Dakujem

Ahoj,

Cybex Priam je podľa mňa v prvom rade kočík prenádherný - najmä v limitovanej edícii Spring Blossom. Úžasné kombo pre dievčatko a maminku fashionistku.

Čo sa praktickej funkčnosti týka, Priam je super kočík a dokonca s väčšími kolesami aj na nerovnosti, ale stále prevažne mestské. Je to všestranný model do všetkých možných mestských zákutí a bude určite vyhovovať, ak žiješ v meste.
Nie je najmenší po zložení a ani najľahší, ale adekvátny k množstvu funkcií a priestoru, ktorý ponúka. Hlboká vanička je po novom úžasná najmä pre letné bábo - s kopou odvetrávania a panoramatickým oknom, dieťatko na brušku bude nadšené!

Za mňa, ak hľadáš funkčnú štýlovku, môže byť. Ak by si ale potrebovala niečo čo najterénnejšie, alebo naopak čo najmenšie, sú aj iné možnosti.

Cybex Priam 3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli