Kombinovaný kočík Jané Trider - názor na trojkolesový podvozok a celkovú funkcionalitu?

Zodpovedané
18. nov 2020

Dobrý deň,

Narazila som na tento kočík a zaujímal by ma váš názor. Zvažujem jeho kúpu. Termín mam vo februári, čiže vaničku by som používala na leto a športovú časť cez zimu. Najmä čo ma zaujíma, názor na trojkolieskový podvozok, keďže takýto poznám len pri Thule.

Ďakujem veľmi pekne za váš názor.

Ahoj,

Jané Trider je za mňa veľmi fajn kočík s peknou ovládateľnosťou aj po nerovnostiach. Je väčší a vyšší (a teda aj nie najskladnejší na trhu).

Takže vyslovene pre nejakú nizučkú mamičku by som ho nebrala. K negatívam patrí aj menšie sedadlo, malý nákupný košík a strieška, ktorá by mohla byť ešte dlhšia.

Ak tieto veci vezmeš do úvahy a nijak zásadne nevadia, ako kočík na prvý rok a pol, dva je podľa mňa absolútne vhodný, pohodlný a kvalitný tak, že toho vydrží naozaj dosť.

Jané Trider

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli