Existuje držiak na poháre pre značku Moon?

Zodpovedané
7. feb 2022

Ahoj,

mám kočík Moon Resea S 2020.

Existuje držiak na poháre konkrétne pre značku Moon?

Ak nie, tak ktorý z univerzálnych by tam isto pasoval?

Ďakujem

Ahoj,

ja najradšej používam univerzálne doplnky ku kočíku. Jedným z nich je aj Univerzálny držiak nápojov Zopa.

Je vhodný na väčšinu typov kočíkov. Jeho použitie je veľmi jednoduché. Dve plastové klapky držia na konštrukcií pevne na svojom mieste. Vďaka tlačidlám možno držiak nastaviť do potrebného uhla. Jednoducho sa pripevňuje aj odníme.

Tento možno pripevniť k takmer ku všetkým typom kočíkov, detských bicyklov, detských kočíkov, golfových kočíkov a kočíkov pre bábiky.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally