Existuje malý ľahký golfový kočík čisto len do mesta?

Zodpovedané
26. máj 2022

Ahoj,

hľadám kočík, ktorý je malý, skladný a zmestím sa s ním do menšieho výťahu aj v deviatom mesiaci tehotenstva. Chodiť s ním plánujem len po meste.

Existuje taký kočík?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

áno, prevažná časť kočíkov typu golfiek má dobré jazdné vlastnosti a sú vhodné ako na cestovanie (dovolenka, kompaktné zloženie do lietadla), tak aj do mestského terénu.

Neviem aký máš cenový limit a pre aké veľké dieťa bude kočík určený, tak Ti dám viac tipov a snáď sa niektorým trafím do vkusu 🙂.

Medzi také kočíky patrí napríklad Easywalker Jackey, ktorý je jeden z najobľúbenejších modelov poslednej doby. Oceníš u neho dobré odpruženie, automatické zloženie do kompaktného zloženia, možnosť úplného ľahu či predĺženie striešky. Sedenie má jedno z najpriestrannejších a zmestí sa do neho pohodlne aj väčšie dieťa.

Ultrakompaktný je aj Cybex Libelle či Joolz Aer. Ich nevýhoda je, že nemajú možnosť úplného ľahu.

Odporúčam vidieť naše video o výbere ľahkého a skladného kočíka. Nájdeš v ňom množstvo zaujímavých informácií.

Ďalej to môžu byť aj nemenej obľúbené kočíky - Inglesina Quid2, Baby Jogger City Tour 2, Babystyle Hybrid Ezy Fold, ABC Design Ping Two aj Ergobaby Metro.

A ak by si chcela niečo lacnejšie, tak odporúčam určite Petite&Mars Up.

Vybrala som modely, ktoré najviac odporúčam v poradni a mamičky sú s nimi spokojné. Nech sa teda rozhodneš pre akýkoľvek, tak verím, že budeš spokojná.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia