Ktorý súrodenecký kočík je vhodný pre ročné dieťa a novorodenca?

Zodpovedané
27. dec 2021

Ahoj,

od apríla budem potrebovať súrodenecký kočík pre ročné dieťa a novorodenca. A následne, aby sa dal použiť len pre jedno dieťa. Ďalšie podstatne kritérium je, aby sa vošiel do menšieho výťahu v činžiaku. Budem ho mávať v byte. Nech nie je moc zložitý na skladanie a nech sa zmestí do kufra. Skladný aj do menšieho kufra by bolo tiež veľké plus. Ale to nie je podmienka (druhé auto má malý kufor).

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

myslím si, že na podobnú otázku som už odpovedala v týchto dvoch odpovediach. Spomínam v nich súrodenecké kočíky Bumprider Connect, Bugaboo Donkey, Easywalker Harvey, Baby Jogger City Select Lux, Cybex Gazelle, Quinny Hub.

Skús si ich prečítať, sú v nich kočíky, ktoré spĺňajú tvoje požiadavky:

https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Ak budeš mať doplňujúce otázky, nezabudni mi opäť napísať a pripomeň - poradňa je anonymná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally