Existuje náhrada predných kolies na X-Lander X-pulse?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

mám kočík X-Lander X-Pulse z roku 2018.

Existuje nejaká náhrada predných kolies vhodná na tento kočík?

Mám problém zohnať predné kolesá.

Ďakujem

Ahoj,

nové náhradné kolesá na kočík X-Lander X-Pulse predáva iba jeho výrobca. Bohužiaľ, samostantne sa na našom trhu nedajú kúpiť.

Skús však osloviť autorizovaných predajcov tohto kočíka. Pozeraj takých, ktorí však zároveň ponúkajú aj servis. Je možné, že Ti budú vedieť náhradné kolesá na opravu kočíka objednať.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally