Existujú adaptéry na Cybex Priam 2019, ktoré ho spoja s vajíčkom Maxi-Cosi Coral 360?

Zodpovedané
4. nov 2023

Ahoj,

rozhodla som sa kúpiť vajíčko Maxi-Cosi Coral 360 kvôli váhe a za mňa super riešeniu na nosenie. Máme však kočík Cybex Priam 2019.

Existujú adaptéry, aby sa dalo vajíčko nacvaknúť na konštrukciu Priam-u?

Ďakujem

Ahoj,

na spojenie kočíka Cybex Priam 3 a autosedačky – tzv. vajíčka Maxi-Cosi Coral 360 potrebuješ adaptéry z pripojeného obrázka – tzv. adaptéry Cybex Priam 2022.

Sú použiteľné pre všetky autosedačky od značiek – Cybex, Maxi-Cosi, Recaro, Joie, BeSafe.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally