Golfový kočík pre väčšie dieťa - niečo s vyššou opierkou a polohovateľné do ľahu

Zodpovedané
30. jan 2020

Dobrý večer,

potrebovala by som poradiť s kočíkom pre väčšie dieťa - 3 roky, 17 kg, 101cm - na dovolenku. Aby sa v ňom mohol aj vyspať, ideálne golfový, niečo s vyššou chrbtovou opierkou.

Ďakujem veľmi pekne

Ahoj,

nespomínaš (maximálnu) cenu, tá je celkom dôležitá. Každopádne, čo sa priestoru a dlhej chrbtovej opierky týka, tak u golfáčov to vyhrávajú určite Maclaren-y. Nový (najmä tie po 2018 so spojenou rukoväťou) i bazárový bude fajn voľbou, teda ak túžiš po golfovom kočíku.

Z lacnejšej kategórie by som sa obzrela po Koelstra Simba T4, čo má na golfky tiež veľmi vysokú opierku chrbta.

Koelstra Simba T4

Mimo typických golfáčov by som pozerala aj na ultrakompaktné športiaky, kde mne osobne z pohľadu chrbtovej opierky príde zaujímavý Cybex Eezy S+ a CBX Etu Plus.

Cybex Eezy S+

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli