Je ako príručná batožina do lietadla lepší Cybex Eezy S Twist alebo Petite&Mars Up.?

Zodpovedané
24. nov 2022

Ahoj,

hľadáme cestovný kočík, ktorý možno vziať ako príručnú batožinu do lietadla. Keďže dcérka (1 rok, 10 kg, 76 cm) nie je veľmi kočíková a aj náš aktuálny športiak Valco Baby Snap 4 Sport využíva naozaj sporadicky, chceme niečo cenovo dostupné.

V hľadáčiku mám Cybex Eezy S Twist a Petite&Mars Up.

Ktorý z nich by bol lepšia voľba?

Ďakujem

Ahoj,

obidva kočíky sú vhodné ako príručná batožina na palubu lietadla. Je však potrebné si to overiť u Tvojej leteckej spoločnosti. To vo veľkej miere závisí od personálu letiska, pretože niekedy ani kočík zodpovedajúcich rozmerov personál nedovolí vziať na palubu lietadla.

Ja osobne by som Ti skôr odporučila kočík, ktorý má pútko alebo popruh na rameno. Keď dcérka nebude chcieť byť v kočíku, tak si ho pohodlne prevesíš na rameno. Niektoré kočíky majú zasa rúčku podobnú cestovnému kufru a ty ho vieš ťahať za sebou. Alebo sú aj kočíky, ktoré majú praktickú tašku, do ktorej kočík rýchlo vložíš.

Takýmito modelmi kočíkov napr. sú MoMi Ofra (popruh na rameno), Carrello Astra (rúčka na ťahanie za sebou), Cybex Beezy (popruh na rameno) alebo Easywalker Miley2 (taška na prenos).

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally