Je Bebetto Holland vhodný pre zimné bábätko?

Zodpovedané
7. júl 2023

Ahoj,

vybrali sme si kočík Bebetto Holland 03. Termín pôrodu mám 3.12.2023.

Bude tento kočík vhodný pre zimné bábätko?

Ide o kvalitný kočík?

Ďakujem

Ahoj,

Bebetto Holland je moderný cenovo dostupný kočík určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po nerovných cestách dediny. Vyššia váha (13,6 kg) nemá vplyv na dobrú manipulovateľnosť a ovládanie jednou rukou. Obojsmerné športové sedenie možno napolohovať do skoro úplne rovného ľahu. Športové sedenie je vhodné aj pre väčšie deti vďaka 50 cm vysokej chrbtovej opierke, maximálne však do dosiahnutia 15 kg nosnosti sedadla. Jeho hlboká vanička je väčších vnútorných rozmerov 78x32 cm a je vhodná pre dieťa narodené v letnom a jesennom období. Má dostatok miesta v nasledujúcom zimnom období aj spolu s fusakom. Jej uzatvárateľné ventilačné okienko je umiestnené v predlžovacej XL strieške po jej rozopnutí a príjemne ovplyvňuje prúdenie čerstvého vzduchu.

Holland je vhodný pre zimné bábätko. Pomer cena/kvalita je dostatočne dobrý. Svedčia o tom aj pozitívne hodnotenia mamičiek. Treba si uvedomiť, že to nie je najľahší a najskladnejší model, ktorý Ti vydrží do konca kočíkovacieho obdobia.

Takže nečakaj priveľa a budeš milo prekvapená.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally