Je do neupraveného terénu vhodnejší kočík Mamas&Papas Ocarro alebo Mamas&Papas Armadillo Flip XT?

Zodpovedané
27. jan 2022

Ahoj,

hľadám kočík do neupraveného terénu. Zvažujem Mamas&Papas Ocarro alebo Mamas&Papas Armadillo Flip XT. Do hôr máme Baby Jogger City Elite, takže ide len o rozbité dedinské cesty.

Ktorý je vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

v tvojom prípade ani tak nerozhoduje veľkosť a použitý materiál kolies, pretože či je to Mamas&Papas Ocarro alebo Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, sú skoro rovnaké.

Rozdiel je však pri týchto modeloch v odpružení. A to má Occaro o čosi lepšie. Na tomto modeli je použité 2-jité odpruženie - mechanické aj pružinové - je preto citeľnejšie a pohodlnejšie. A naviac má aj síce väčšie kolesá ale dôležitejšie je, že sú s hrubou vrstvou peny pre čo najvyšší komfort jazdy. Takže ti odporúčam skôr tento model.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Mamas&Papas Ocarro

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally